info linka: 607 80 80 70

 

Tvorba e-shopů na systému

WebCzech E-commerce PRO 4.1

 

WebCzech E-commerce PRO 4.0 navazuje na obrovský úspěch předchozích verzí našeho vlastního systému pro výstavbu a provoz vlastního elektronického obchodu. Na předchozí verzi bylo spuštěno více než 3000 e-shopů v České republice. Celý systém disponuje nadstandardními funkcemi, které vetšinou naleznete pouze v e-shopech programovaných na míru.Hlavním cílem nové verze bylo rozšířit možnosti systému o zásadní změny grafiky e-shopu a zlepšení uživatelského rozhranní administrace, které je nyní přívětivější a intuitivnější. Nová verze systému je naprogramována na zcela novém jádru, které nejenom, že je výrazně rychlejší než předchozí verze, ale hlavně je pevným základem pro další rozšiřování systému o nové funkce.
WebCzech E-commerce PRO 4.0 obsahuje tyto profesionální nástroje:

 

  • E-shopový systém WebCzech E-commerce PRO 4.0
  • Předplacenou doménu CZ dle výběru a webhosting
  • Podpora internetových plateb PAYU, PayPal, PAYSEC a akceptace platebních karet
  • podpora SEO optimalizace pro vyhledávače
  • Ekonomický systém MONEY S3
     


 

Provozujte svůj vlastní elektronický obchod

Přemýšlíte nad provozováním vlastního e-shopu? Naše společnost zajišťuje výstavbu elektronických obchodů na našem vlastním e-shopovém systému WebCzech E-commerce PRO. Tento systém patří mezi nejpoužívanější e-shopové řešení v ČR a na Slovensku. Nejmodernější verze e-shopu 4.0 vznikla v roce 2013 a byla vytvořena na základě téměř desetiletých zkušeností s vývojem předchozích verzí systému a také na základě námětů několika tisíc jejich provozovatelů.

 

Český systém pro provoz e-shopu (nejen) v ČR

Vzhledem k tomu, že byl při vývoji od počátku kladen důraz na provoz e-shopu v ČR/SR, má nabízený e-shop výhodu oproti konkurenčním řešením,  které jsou často pouze počeštěnými produkty a k provozu elektronického obchodu v českých podmínkách nebyly primárně zamýšleny - jejich majitelé tak naráží na nejrůznější problémy (jiná legislativa, nemožné individuální úpravy, chybějící technická podpora apod.). Systém je samozřejmě možné používat také pro prodej do zahraničí (pro tyto účely disponuje mmj. poměrně nadstandardními  funkcemi). Samozřejmostí je poskytovaná technická podpora v českém jazyce.

 

Neustálý vývoj Vašeho e-shopu

Systém E-commerce PRO 4.0 je stále živým systémem. Na základě potřeb a požadavků majitelů se neustále rozšiřuje o nové funkce a moduly, které jsou následně aplikovány na všechny e-shopy. Díky automatickým aktualizacím e-shop udržuje krok s dobou a nezastarává.

 

E-shop připravený k okamžitému spuštění

S instalací e-shopu nemusíte mít těžkou hlavu, o vše se starají naši technici. Jediné co se po Vás požaduje je promyslet, na jaké adrese byste e-shop chtěli provozovat a jakou variantu (polde maximálního počtu zároveň prodávaných položek zboží) potřebujete.

Následně vyplňte nezávaznou objednávku. Na základě této objednávky Vás bude kontaktovat náš specialista, který ji s Vámi ještě jednou projde a zodpoví případné dotazy. Poté již zadá objednávku do systému a technici projektu WebCzech provedou všechny potřebné kroky ke spuštění e-shopu a zašlou Vám přístupové údaje a úvodní informace.

 

Stáhněte si kompletní popis e-shopu E-commerce PRO 4.0 ve formátu pdf.

 

 

 

 

 

 

Novinky z WebCzech

1. 9. 2015

Nový produkt v našem portfoliu

Vytvořili jsme samostatný software "Mailsender". Jedná se o program, pomocí kterého můžete hromadně rozesílat e-maily stávajícím či potenciálním zákazníkům. Mailsender lze plnit importem z csv souborů, nebo přímo z administrace e-shopu 
E-commerce PRO 4.0, se kterým je propojen. Obsahuje také podrobné statistiky odeslaných e-mailů.


 

27. 8. 2015

Nový marketingový nástroj

E-shop jsme vybavili
Affiliate systémem. Můžete tak
využít šikovnosti Vašich partnerů a finančně je odměnit za objednávky, které Vašemu e-shopu zajistili.


 

4. 8. 2015

Rozšiřujeme seznam dopravců

Nabídka přepravců, které lze automaticky využít v systému
E-commerce byla rozšířena
společnost GEIS.
Systém E-commerce tak má integrovány služby již sedmi přepravců.


 

21.5. 2015

Responzivní design

Naše standardní grafická šablona pro e-shopy má zapracované tzv. respozivní zobrazování, které využívají zařízení s nižším rozlišením (tablet, mobil). Vaši zákazníci tak mohou pohodlně nakupovat i mimo svoje PC či notebook.


 

28.7. 2014

Rozšiřujeme
E-Commerce

Významně jsme rozšířili možnosti napojení na dopravce zboží v ČR. K již dlouhodobým PPL České poště jsme přidali napojení na DPDÚloženku Zásilkovnu. Úloženka a Zásilkovna jsou ovládány pomocí API rozhraní.


 

Archiv aktualit