Import a Export dat

Univerzální importní aplikace

Přímo v e-shopu je integrována komponenta pro možnost importu ze souborů typu XML a CSV. Univerzální importní modul umí importovat údaje o zboží, skladové dostupnosti, kategorii, marži, ceně a další. Přímo v administraci e-shopu si tak můžete vytvořit šablonu importu pro většinu datových vět od dodavatelů a z externích systémů. Importy se minimalizují chyby, které mohou vznikat při ručním zadávání položek do e-shopu. Importní aplikace je ZDARMA součástí všech typů licencí e-shopu WebCzech E-commerce PRO 4.2


Zakázková importní aplikace

Pokud potřebujete automatické řešení nebo Váš dodavatel používá formát dat, který je nějakým způsobem nestandardní, jsme připraveni Vám naprogramovat importní aplikaci přesně dle Vašich požadavků. Zde je možné párovat více dodavatelů, přidávat k importům vlastní logiku a zejména je automaticky spouštět bez nutnosti zásahu uživatele.

Propojení e-shopu s ekonomickými software

Pokud používáte k provozu e-shopu ekonomický software jsme schopni ve většině případů zajistit jeho propojení s elektronickým obchodem. Součástí všech licencí WebCzech E-commerce PRO je základní propojení se systémem Stormware Pohoda a Money S3. Jsme však schopni zajistit napojení téměř na jakýkoliv jiný systém přesně dle Vašich požadavků.

Import dat do e-shopu pomocí XML feedu pro HEUREKA.CZ

Nově jsme dali všem provozovatelům e-shopu k dispozici modul pro import produktů z XML feedu pro heureka.cz Tento import využívají uživatelé zejména pro prvotní import při přechodu na naše řešení. Tímto způsobem je tak možné většinu dat o produktech takto jednorázově vložit do nového elektronického obchodu. Tento modul je opět k dispozici zcela ZDARMA.

Export objednávek

E-shop samozřejmě umožňuje exportovat přijaté objednávky, vystavené faktury a doklady z pokladny a EET pro externí systémy.

Pro export je využíván formát CSV. Faktury je pak možné exportovat i ve formátu PDF.