Platby v e-shopu

On-line platby v e-shopu

Dnes už je možnost uhradit objednávku on-line v elektronickém obchodě samozřejmostí. Pro e-shop WebCzech E-commerce PRO je k dispozici integrace řady platebních metod a platebních bran. Po aktivaci v e-shopu systém umožní přijímat on-line platbu za provedené objednávky. Samozřejmě si můžete určit, ke kterým způsobům dopravy bude platba povolená, kterým státům bude dostupná i v jaké měně platby přijímáte.

WebCzech E-commerce PRO obsahuje velmi široké množství nastavení plateb a doprav. Od možnosti volby států, hmotností nebo třeba i povolených a zakázaných plateb a přeprav pro určité uživatele nebo uživatelské třídy. Pokud tedy nechcete velkoobchodním zákazníkům na Slovensko umožnit při přepravě zásilek těžších než 200kg, které se musí zasílat paletou, platbu na dobírku, máte možnost to takto nastavit. Umí toto jiný systém?

Samozřejmostí je podpora EET v e-shopu a možnost automatického generování EET dokladů a jejich zasílání zákazníkům. Díky tomu probíhá vše plně automatizovaně a není tak nutné se on-line plateb obávat.

Akceptace platebních karet - www.barion.com


Bezkonkurenční transakční poplatky (a kromě nich žádné další!), řešení pro všechny formy internetového obchodování, včetně různých forem sdílené ekonomiky, B2C i B2B. Rychlá a snadná integrace, jednoduchá API, maximální bezpečí a pohodlí.

Akceptace platebních karet - GP Europe


Zavedená platební brána na českém trhu. Symbol stability a kvalitních služeb.
 

Akceptace platebních karet - FIO banka


Progresivní hráč na českém trhu, který ukazuje, že je možné i bankovní služby poskytovat za rozumné peníze.
 


Největší agregátor platebních metod na českém trhu. Soustředí nejpoužívanější platební nástroje do jediného a nechává na zákazníkovi, kterou formu úhrady si zvolí. GoPay integrují přímo naši programátoři na klíč, na základě Vaší žádosti.
 

Jedna z nejpoužívanějších platebních bran v České republice obsluhující více než 15 000 zákazníků. V rámci jednoho propojení získáte širokou možnost plateb od okamžitých bankovních převodu, přes platební karty, splátkový prodej až po odložené platby. To vše za jednu z nejnižších cen na trhu. Platební bránu je možné použít i pro platby ze Slovenska a Polska. Comgate integrují přímo naši programátoři na klíč, na základě Vaší žádosti.
www.comgate.cz

Pravděpodobně nejpoužívanější metoda pro on-line platby v e-shopech na světě. Pokud plánujete prodávat do zahraničí, pravděpodobně se bez ní neobejdete. Kombinuje vlastní peněženku i akceptaci platebních karet. Pro spuštění v e-shopu stačí jednoduše vložit Váš e-mail, který se Váže k Vašemu PayPal účtu.

Automatické generování podkladů k platbě předem

Pokud nechcete mít v e-shopu on-line platby je možné umožnit Vašim zákazníkům hradit objednávky pomocí automaticky generovaných podkladů k platbě. Tato funkce vygeneruje podklady a tyto zašle zákazníkovi na e-mail okamžitě po potvrzení objednávky.

API FIO banka

V e-shopu je plně integrováno napojení na API FIO banky a.s. Díky tomu je možné kontrolovat a načítat automaticky platby na Váš účet u FIO a přiřazovat je k objednávkám.

Dobírka

Stálice na českém trhu, která jen tak nezmizí. V e-shopu máte k dispozici nejenom dobírku, ale můžete si vytvořit neomezený počet plateb, které si různě pojmenujete podle druhu a způsobu.