Platby v e-shopu

On-line platby v e-shopu

Dnes už je možnost uhradit objednávku on-line v elektronickém obchodě samozřejmostí. V e-shopu WebCzech E-commerce PRO je implementována řada platebních metod a platebních bran, kdy stačí pouze podepsat smlouvu s poskytovatelem daného řešení a jím dodané údaje vložit do administrace e-shopu a je hotovo. E-shop v té chvíli umožní přijímat on-line platbu za provedené objednávky. Samozřejmě si můžete určit, ke kterým způsobům dopravy bude platba povolená, kterým státům bude dostupná i v jaké měně platby přijímáte.

WebCzech E-commerce PRO obsahuje velmi široké množství nastavení plateb a doprav. Od možnosti volby států, hmotností nebo třeba i povolených a zakázaných plateb a přeprav pro určité uživatele nebo uživatelské třídy. Pokud tedy nechcete velkoobchodním zákazníkům na Slovensko umožnit při přepravě zásilek těžších než 200kg, které se musí zasílat paletou, platbu na dobírku, máte možnost to takto nastavit. Umí toto jiný systém?

Samozřejmostí je podpora EET v e-shopu a možnost automatického generování EET dokladů a jejich zasílání zákazníkům. Díky tomu probíhá vše plně automatizovaně a není tak nutné se on-line plateb obávat.

Akceptace platebních karet - www.bpayment.cz


WebCzech E-commerce PRO je partnerem platební brány www.b-payment.cz Díky tomu Vám jsme schopni zajistit nadstandardní podmínky pro akceptace platebních karet. Podmínky jsou platné pouze pro naše zákazníky a o bránu se žádá prostřednictvím administrace e-shopu. Platební brána umí přijímat různé měny a tyto zasílat na různé bankovní účty. Plně tak vyhoví požadavkům e-shopů prodávajících do zahraničí. Platební brána je plně implementována a stačí do e-shopu vložit údaje získáné od provozovatele.

Akceptace platebních karet - GP Europe


Zavedená platební brána na českém trhu. Symbol stability a kvalitních služeb.

Akceptace platebních karet - FIO banka


Progresivní hráč na českém trhu, který ukazuje, že je možné i bankovní služby poskytovat za rozumné peníze.

GoPay


Největší agregátor platebních metod na českém trhu. Soustředí nejpoužívanější platební nástroje do jediného a nechává na zákazníkovi, kterou formu úhrady si zvolí. GoPay integrují přímo naši programátoři, na základě Vaší žádosti. Pokud o platební bránu požádáte přes administraci e-shopu je tato integrace zcela zdarma.

PayPal


Pravděpodobně nejpoužívanější metoda pro on-line platby v e-shopech na světě. Pokud plánujete prodávat do zahraničí, pravděpodobně se bez ní neobejdete. Kombinuje vlastní peněženku i akceptaci platebních karet. Pro spuštění v e-shopu stačí jednoduše vložit Váš e-mail, který se Váže k Vašemu PayPal účtu.

Vikipid


Platební brána, v rámci které může zákazník uhradit svoji objednávku prostřednictvím platebních karet VISA, MasterCard a rovněž bankovním převodem, přičemž je zákazníkovi garantováno, že při nedoručení zásilky mu jsou jeho peníze automaticky vráceny zpět. Platby je možno realizovat v CZK, EUR, USD, GBP a PLN. Jedná se o garanční platební bránu, která nepodléhá EET. 

Automatické generování podkladů k platbě předem

Pokud nechcete mít v e-shopu on-line platby je možné umožnit Vašim zákazníkům hradit objednávky pomocí automaticky generovaných podkladů k platbě. Tato funkce vygeneruje podklady a tyto zašle zákazníkovi na e-mail okamžitě po potvrzení objednávky.

API FIO banka

V e-shopu je plně integrováno napojení na API FIO banky a.s. Díky tomu je možné kontrolovat a načítat automaticky platby na Váš účet u FIO a přiřazovat je k objednávkám.

Dobírka

Stálice na českém trhu, která jen tak nezmizí. V e-shopu máte k dispozici nejenom dobírku, ale můžete si vytvořit neomezený počet plateb, které si různě pojmenujete podle druhu a způsobu.