E-shopy

Popis e-shopu

WebCzech E-commerce PRO 4.4 je nejnovější verzí jednoho z nejúspěšnějších eshopových řešení v České republice. Systém vyvíjíme od roku 2007 a od té doby bylo prodáno více než 5000 jeho licencí.

Nestavíme systém od „stolu“, ale sami e-shop aktivně provozujeme. To nám umožňuje čerpat poznatky z reálné praxe a tyto obratem zapracovávat. Prostřednictvím systému navrhování úprav má navíc každý ze zákazníků možnost zadat námět na požadovanou úpravu. Pokud o námět projeví zájem více uživatelů, jsou potřebné úpravy naprogramovány a nahrány všem e-shopům v rámci automatických aktualizací.

S WebCzech E-commerce PRO nikdy nedostanete „ořezanou“ verzi, ke které musíte vše dokupovat v podobě předražených modulů. Všechny verze (i ta zdarma) jsou plnohodnotné a obsahují veškeré dostupné funkce.

Pořízením licence našeho e-shopu nevzniká žádný závazek využívání našich služeb. Dodatečné služby grafika, programátora, marketingových specialistů využíváte jen tehdy, pokud je budete opravdu chtít.

Instalace a spuštění systému

S instalací nemusíte mít těžkou hlavu. Vše potřebné zajistíme za Vás.

  • zaregistrujeme zvolenou doménu
  • připravíme webhosting
  • nainstalujeme a spustíme aplikaci e-shopu
  • zašleme Vám přístupy do administrace

K dispozici máte nápovědu a technickou podporu, která zodpoví Vaše dotazy.

Grafika

E-shop podporuje široké možnosti úprav grafiky. Máte na výběr mezi několika šablonami, které můžete libovolně přepínat. Grafické šablony můžete barevně upravovat, editovat pozadí, hlavičku, případně provádět složitější zásahy (např. editace CSS stylů). Složitější úpravy pak může provádět náš nebo váš grafik.

Zjistit více

Platby v e-shopu

Samozřejmostí jsou široké možnosti plateb v e-shopu. Od platebních karet přes PayPal až po splátkový prodej.

          

Zjistit více

Import a Export dat

Moderní e-shop vyžaduje špičkové datové napojení. Pro naše zákazníky jsme schopni naprogramovat naprosto individuální importy a exporty dat, které ulehčí práci a administraci zboží, skladů a objednávek.

Zjistit více

Napojení na srovnávače zboží

Export na www.zbozi.cz a www.heureka.cz naleznete téměř v každém e-shopu. U nás však získáte možnosti individuální editace odesílaných informací, což se výrazně projevuje na efektivitě kampaní.

      

Zjistit více

Marketing a statistiky

E-shop obsahuje podrobné statistiky včetně přehledu chování uživatelů na e-shopu. K dispozici je řada marketingových nástrojů ke zvýšení prodeje. Naše e-shopy dosahují i několikanásobku průměrného konverzního poměru.

Přeprava zboží

Ušetřete čas při expedici přímým exportem dat do systémů téměř všech přepravců.

              

Ceník

Licenci e-shopu si můžete zakoupit do Vašeho vlastnictví nebo si ji pronajmout. U nás neexistuje ořezaný základ, ke kterému musíte vše dokupovat. Všechny licence obsahují všechny funkce. I ta ZDARMA.

DEMO verze

Vyzkoušejte si náš e-shop v plně funkční demo verzi.

Přehled funkcí

Chcete se rychle zorientovat v tom, co e-shop umožňuje? Připravili jsme pro Vás rychlý přehled dostupných funkcí. 

Přehled dostupných funkcí

Reference

Co o nás říkají naši zákazníci