info linka: 607 80 80 70

WWW stránky pro obecní a městské úřady

Od roku 2004 projekt WebCzech zajišťuje kompletní internetové služby pro více než 100 obecních a městských úřadů v České republice. Na základě jejich požadavků byl spuštěn i specializovaný portál obecní správy www.uredni-deska.info, který spravujeme a rozšiřujeme o nové služby podle nových požadavků našich zákazníků.

 


WWW.UREDNI-DESKA.INFO

www.uredni-deska.info je projekt realizovaný na základě požadavků našich zákazníků z řad měst a obcí na levný a efektivní systém na základě kterého splní zákonné požadavky kladené na všechny správní orgány z pohledu zveřejňování informací na internetu.

 

V rámci tohoto projektu se jedná hlavně o tyto zákonné informace:

 

Povinně zveřejňované informace dle zákona 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím


Elektronická úřední deska dle §26 zákona 500/2004
Každý správní orgán zřizuje úřední desku, která musí být nepřetržitě (tj. 24 hodin denně) veřejně přístupná. Pro orgány obcí, měst a krajů (územní samosprávné celky) se zřizuje jedna úřední deska. Obsah úřední desky se zveřejňuje i způsobem umožňujícím dálkový přistup (internet). Není-li správní orgán schopen zajistit zveřejnění obsahu úřední desky způsobem umožňujícím dálkový přístup, může uzavřít za tímto účelem ve smyslu ust. §160 odst. 1 Správního řádu veřejnoprávní smlouvu (viz ust. §26 odst. 3 téhož zákona).


Zabezpečený elektronický registr oznámení dle § 13 zákona 159/2006 Sb. o střetu zájmů
V tomto registru jsou dle výše uvedeného zákona umístěny majetková přiznání veřejných funkcionářů.


Vzhledem k tomu, že již v průběhu vývoje tohoto systému jsme měli objednávky z více než 70 obecních úřadů mohli jsme si dovolit nastavit cenu tak, aby nebyla zátěží i pro nejmenší obec. Ceník systému naleznete přímo na stránkách projektu www.uredni-deska.info

 


Balíček služeb obecní web

Nejnovější produktový balíček z naší nabídky, který vychází z našich zkušeností při správě www stránek pro obecní a městské úřady. Tento balíček je připraven tak, aby pokryl veškeré potřeby prezentace obce na internetu.

 

  • registrace a správa plnohodnotné domény CZ dle vašeho výběru například www.mojeobec.cz
  • garantovaný webhosting včetně několikanásobného zálohování, non-stop technického dohledu, veškerých statistik návštěvnosti a telefonické podpory. Prostor pro www stránky a e-maily je nadstandardních 3 000MB.
  • až 25 e-mailových adres patřících k registrované doméně, tedy například starosta@mojeobec.cz, podatelna@mojeobec.czJiž nebudete muset řešit problémy související se soukromými e-mailovými schránkami používanými pro obecní účely jako je ztráta e-mailů při odchodu zaměstnance obce, obtížná integrace zabezpečovacích certifikátů nebo spuštění elektronické podatelny.
  • vytvoření profilu v systému www.uredni-deska.info, což je systém, který umožní velmi jednoduché, ale efektivní a plně legislativou vyžadované zveřejnění dokumentů na úřední desce obce, majetkových přiznání do zabezpečeného elektronického registru a veškerou nutnou administrativu s tímto související.
  • vytvoření nových profesionálních a moderních www stránek postavených na robustním redakčním systému, který umožní i laikům velmi jednoduše spravovat obsah takto vytvořených www stránek. Na redakčním systému se navíc neustále pracuje a tak je průběžně rozšiřován o nové prvky, které vycházejí z požadavků našich zákazníků. V ceně balíčku je 5 hodin práce grafika což odpovídá základním www stránkám.
  • Propojení těchto WWW stránek se systémem www.uredni-deska.info tak, aby návštěvník obecních www stránek měl velmi jednoduchý přístup ke všem požadovaným informacím

 

Cena kompletního balíčku je 1999,- Kč bez DPH za rok což je téměř o 50% méně, než pokud byste tyto služby objednávali samostatně.

Nyní tedy máte možnost za cenu doplňkových služeb získat jako bonus nové a moderní www stránky pro Vaši obec nebo město.

 

Balíček služeb jsme se snažili postavit tak, aby byl co nejprůhlednější a neobsahoval žádné skryté náklady. Pokud nyní hledáte v čem je háček, rádi bychom Vám sdělili, že hledáte zbytečně. Vždy, když tuto nabídku zasíláme do výběrového řízení, zodpovídáme stejné dotazy, takže Vám odpovědi na tyto otázky rovnou přinášíme:

 

Proč je cena takto nízká? Ostatní nabídky se pohybují kolem 20 000Kč jak je možné, že je někdo schopen udělat totéž za desetinovou cenu?

Neděláme totéž. Náš systém používá více než 100 zákazníků a pokud rozdělíte náklady na naprogramování systému mezi všechny uživatele, je možné dosáhnout zlomku ceny potřebné k naprogramování individuálního systému. Máme k dispozici desítky připravených šablon www stránek, do kterých doplňujeme měnící se údaje, jako jsou fotografie, název obce, znak atd. Díky tomuto kroku dosahujeme výrazné cenové úspory.

 

Co když se po roce rozhodneme, že již nebudeme dále využívat Vaše služby?

Tak jednoduše nezaplatíte námi zaslanou zálohovou fakturu na další rok a balíček se automaticky zruší, další možností je začít využívat pouze některých služeb a cena bude upravena podle platného ceníku. Našim zákazníkům nebráníme ani v přechodu ke konkurenci a vše v tomto směru necháváme na volné ruce trhu.