info linka: 607 80 80 70
webdesign e-commerce pro obce na zakázku


Tvorba WWW, Elektronických obchodů,
Webových aplikací

Podobně jako více než 70 000 klientů naší společnosti v ČR jste nyní i Vy zavítali na naše WWW stránky. Pravděpodobně to znamená, že jste u nás našli potencionálně zajímavou službu nebo hledáte dodavatele pro Vaše internetové řešení.


U nás to funguje trochu jinak než jste asi zvyklí od konkurence. Naše produkty vznikají na základě požadavků zákazníka, nikoliv managera od stolu. Může se tak leckdy stát, že nové funkce jsou na světě dříve než manuál k tomu, jak je ovládat. Naše produkty nedostanete ve zlatých deskách, ale dostanete je za rozumnou cenu. Může se Vám lehce stát, že Vám náš programátor nebo grafik bude oponovat ve Vaší zakázce, ale jeho cíl je jediný - ušetřit Vám Vaše peníze, protože pravděpodobně se chystáte vyhodit je oknem.

 

"Nechceme Vás zahltit ceníky a odbornými informacemi, protože ty Vy znát nepotřebujete. My taky nerozumíme tomu co děláte Vy. Naše služby jsou poskytovány „na klíč“ a začínají konzultací s naším specialistou, který zjistí Vaše potřeby a pak doporučí nejefektivnější řešení. Tyto informace jsou pro Vás nezávazné a hlavně zcela zdarma."

 

Takže se u nás porozhlédněte a pokud Vás cokoliv zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Nevěřím tomu, že máte dotaz, který bychom ještě v minulosti neslyšeli (takže se za něj nemusíte stydět) a pokud máte požadavek, se kterým zkušenost nemáme, je to pro naše programátory výzva, která se neodmítá. Pokud Vás zarazí cena, ozvěte se, pokud s tím jde něco udělat...uděláme :))

 

Jan Škranc

majitel a zakladatel projektu WebCzech

Novinky z WebCzech

9. 2. 2017

EET a pokladna součástí e-shopu

Všechny e-shopy na systému WebCzech E-commerce PRO 4.1 mají od dnešního dne možnost testovat novinku v podobě implementace EET a pokladního modulu pro hotovostní prodej na maloobchodě (například na odběrních místech e-shopu). Aktualizace byla nahrána ZDARMA všem bez jakýchkoliv měsíčních plateb nebo poplatků. 


 

2. 2. 2017

Máme nový server :))

Rozhodli jsme se výrazně zainvestovat do kvality našich serverů, na kterých běží Vaše e-shopy. Tak jako obvykle jsme vzali jeden z nejvyšších modelů, který byl k dispozici a tentokrát jsme jej osadili SSD disky.

 

Seznamte se......

 

Dell R630 Server
2x Procesor Intel E5-2650v3 (10 cores, 20 threads)
RAM 192 GB (2133MHz DDR4)
4x disk 160 GB SSD + 2x disk 1 TB SATA Hot Swap
8GB dual SD card modul
HW RAID Dell PERC H730 s 1GB NV Cache
Enterprise iDRAC8 s vFlash 16GB SD
2x 1 Gbit + 2x 10 Gbit Ethernet
2x zdroj 750 W Hot Swap
Duální konektivita a duální napájení
Monitoring dostupnosti SW Nagios
Permanentní vestavěné KVM iDRAC včetně remote media


 

1. 9. 2015

Nový produkt v našem portfoliu

Vytvořili jsme samostatný software "Mailsender". Jedná se o program, pomocí kterého můžete hromadně rozesílat e-maily stávajícím či potenciálním zákazníkům. Mailsender lze plnit importem z csv souborů, nebo přímo z administrace e-shopu 
E-commerce PRO 4.0, se kterým je propojen. Obsahuje také podrobné statistiky odeslaných e-mailů.


 

27. 8. 2015

Nový marketingový nástroj

E-shop jsme vybavili
Affiliate systémem. Můžete tak
využít šikovnosti Vašich partnerů a finančně je odměnit za objednávky, které Vašemu e-shopu zajistili.


 

4. 8. 2015

Rozšiřujeme seznam dopravců

Nabídka přepravců, které lze automaticky využít v systému
E-commerce byla rozšířena
společnost GEIS.
Systém E-commerce tak má integrovány služby již sedmi přepravců.


 

21.5. 2015

Responzivní design

Naše standardní grafická šablona pro e-shopy má zapracované tzv. respozivní zobrazování, které využívají zařízení s nižším rozlišením (tablet, mobil). Vaši zákazníci tak mohou pohodlně nakupovat i mimo svoje PC či notebook.


 

28.7. 2014

Rozšiřujeme
E-Commerce

Významně jsme rozšířili možnosti napojení na dopravce zboží v ČR. K již dlouhodobým PPL České poště jsme přidali napojení na DPDÚloženku Zásilkovnu. Úloženka a Zásilkovna jsou ovládány pomocí API rozhraní.


 

Archiv aktualit