info linka: 607 80 80 70

Tvorba WWW stránek - webdesign

Naše společnost vytváří WWW stránky od roku 2004 tedy v době, kdy si www stránky mohli dovolit pouze velké společnosti. Již v tomto roce jsme způsobili malou revoluci tím, že jsme začali vytvářet jednoduché www stránky od 999Kč a zpřistupnili je tak široké veřejnosti.

Od roku 2005 jsme se začali zabývat prostředky pro zvýšení návštěvnosti a v době, kdy jediná internetová reklama spočívala v zápisu do katalogu firem jsme upozornili na důležitost zpětných odkazů a optimalizace pro vyhledávače, která je dnes známá pod zkratkou SEO optimalizace.

Vytvoření kvalitních WWW stránek je základním krokem k úspěšné propagaci na Internetu. Kvalita prezentace nespočívá jen v grafickém zpracování, ale také v hodnotném obsahu, jasné orientaci, optimalizaci pro vyhledávače a přizpůsobení stránek koncovému uživateli. Vzhledem k tomu, že v současné době již máme na kontě několik tisíc vytvořených internetových stránek a sami provozujeme několik internetových obchodů chceme každému z našich zákazníků poradit, jak co nejrychleji získat opravdu účinnou prezentaci.

Uvažujete o nových www stránkách nebo předělání stávajících? Stáhněte si našeho průvodce rad a nejčastějších chyb.

Při dnešní tvorbě www stránek pro naše klienty se zabýváme hlavně jejich použitelností a komplexností. Důraz klademe na poměr cena / výkon, který je pro nás rozhodující. Pro většinu našich zákazníků zajišťujeme komplexní poradenství a zajišťujeme veškeré služby související s provozem www stránek. Dnešní internetové stránky nejsou z našeho pohledu pouze statickou prezentací, ale měli by být graficky i obsahově srozumitelné, jednoduché, nalezitelné a co nejvíce synchronizované s firemními systémy. K čemu je například přijatá objednávka, kterou musí někdo ručně přepsat do druhého systému? Proč nejsou www stránky s tímto systémem synchronizovány?

Naši klienti jsou odborníci v oboru, ve kterém podnikají ale stejně jako my nerozumíme tomu co dělají oni neočekáváme, že budou odborníci na internetovou propagaci. Naším posláním je sestavit balíček služeb tak, aby bezezbytku splnil jejich očekávání, co nejvíce usnadnil práci a nezatížil jejich podnikání zbytečnými výdaji nebo administrativou. Ideální www stránky z našeho pohledu jsou ty, které se zaplatí maximálně do půl roku, přivádějí nové klienty a kromě nárůstu zakázek jejich majitel ani neví, že je má.

Proč svěřit tvorbu Vašich WWW stránek naší společnosti:

Zkušenosti


 
V současné době máme na kontě vytvořených více než 15 000 internetových stránek. Od těch nejjednodušších až po složité systémy.

 

Komplexní služby


 
Naše společnost poskytuje komplexni služby a dodávku provádíme „na klíč“. Díky tomu odpadá klasické dohadování kdo co měl udělat, a proč nefunguje Vaše prezentace podle Vašich představ. Pro jakékoliv problémy, které se mohou vyskytnout existuje jedno telefonní číslo naší zákaznické linky, která již odpovědné osoby kontaktuje sama a problém vyřeší.

Výrazné slevy pro naše zákazníky


 
Pokud si od naší společnosti objednáte více služeb získáváte na vybrané služby slevu až 80% oproti klasickým ceníkovým cenám.

Klub WebCzech


 
Jakákoliv společnost nebo jednotlivec, který si objedná jakoukoliv z našich služeb nebo nakoupí na některé z našich prodejen či elektronických obchodů se automaticky stává členem klubu WebCzech. Klub WebCzech nabízí svým členům nespočet výhod včetně služby WebCzech Call, která garantuje nejnižší cenu na volání z mobilního telefonu. Již od 0,01Kč/minuta. Více informací o této službě naleznete ZDE.

 

Individuální přístup k zákazníkovi


 
Každý ze zákazníků získává po provedení objednávky produkčního na centrále v Brně, který se stará o hladký průběh celé zakázky a který zákazníka provede problematikou a poradí mu ve výběru vhodných variant