info linka: 607 80 80 70

Redakční systém pro správu www stránek

 

Není snad nic horšího než www stránky, které na úvodní straně obsahují pozvánku na veletr, který se uskutečnil v minulém roce, staré reference a jiné neaktuální údaje, které vyvolávají pocit, že se o stránky nikdo nestará a odrazují potencionální zákazníky. WWW stránky totiž nejsou kniha, která se dopíše a dá do tisku. Je to médium živé, umožňující reagovat na změny a vývoj firmy, na vývoj a změny v oboru a lákat tím zákazníka k tomu, aby se přišel podívat znovu. Nehledě na to, že takové stránky nejsou zajímavé ani pro vyhledávače a pokud se dlouhodobě nemění jejich obsah vyhledávač snižuje počet svých návštěv a případná novinka se tak ve vyhledávači objeví za hodně dlouhou dobu.

 

Ze zkušeností s prací s našimi zákazníky víme, že však málokdo má k dispozici samostatného pracovníka, který by se staral o průběžnou aktualizaci www stránek a uměl stránky zároveň dělat tedy ovládal technologie, ve kterých jsou vytvořeny.

 

U většiny našich zákazníků spravuje www stránky obchodní oddělení nebo přímo majitel. Vyzkoušeli jsme řadu redakčních systémů na správu www stránek, ale žádný nebyl dostatečně flexibilní nebo naopak byl natolik složitý, že jeho ovládání bylo komplikované. Z tohoto důvodu jsme v roce 2005 začali pracovat na nástrojích pro jednoduchou správu www stránek. Hlavním požadavkem byla flexibilita z pohledu funkcí a zároveň musel umět systém používat kdokoliv, kdo umí pracovat s Microsoft Word nebo jiným textovým procesorem.

 

Nyní máme k dispozici nejnovější systém postavený na dlouhodobých zkušenostech v této oblasti. Náš redakční systém používají hlavně:

 

  • obecní a městské úřady
  • školky a školy
  • restaurace pro aktualizaci denního menu
  • všech více než 3000 e-shopů postavených na našem systému
  • a v zásadě všichni naši další zákazníci, kteří si přejí jednoduše své www stránky aktualizovat

 

Důležitou vlastností systému je, že uživatel nemá možnost poškodit funkčnost WWW stránek a nemusí se tedy bát experimentovat.

 

S CMS systémem si jednoduše upravíte Vaše:

- kontakty
- reference
- týdenní menu u restaurací
- nabídku nemovitostí u realitních kanceláří
- aktuální nabídku na skladě
- novinky ve společnosti
- aktuální cenové akce
- přidáte fotky do své fotogalerie
- přidáte odkaz na zajímavé stránky
... a spoustu dalších úprav……

 

 

Pomocí tohoto software přestáváte být závislí na Vašem webmasterovi a požadované úpravy si provede sami, kdykoliv budete potřebovat. Software obsahuje automatický zálohovací systém, který v případě kolapsu obnoví předchozí stav stránek, tudíž se nemusíte bát experimentovat.


Jednoduše stiskem jednoho tlačítka nahrajete obsah Vašich stránek do počítače, stejně jako v textovém editoru provedete požadované úpravy a stiskem druhého tlačítka nahrajete změny na internet. K editaci www stránek se dostanete z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu pomocí svého přístupového jména a hesla.

 

Systém je neustále vyvíjen a doplňován o nové funkce, případně jsou upravovány funkce stávající dle nejnovějších standartů popisu programovacího jazyka pro zobrazování internetových stránek. Důležité je taky to, že jsme 100% tvůrci tohoto systému a jsme tak schopni poskytnout odpovídající technickou podporu a případné zakázkové úpravy.

 

Ceník CMS redakčního systému WebCzech

 

instalace systému

podle náročnosti a rozsáhlosti www většinou 1000Kč

pronájem licence 500Kč / rok
Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%