info linka: 607 80 80 70

Programování na zakázku

K hlavní činností projektu WebCzech a společnosti GlobeWeb Czech s.r.o. patří zakázkové programátorské práce. Specializujeme se na systémy postavené na Linuxové platformě. Při vývoji používáme jazyky a technologie XHTML, CSS, XML, PHP, JavaScript, Ajax, MySQL, SOAP a další.

 

Našim zákazníkům jsme schopni realizovat téměř vše od jednoduchých odpovědních formulářů až po složité finanční či rezervační systémy. Základním předpokladem je časová a finanční úspora, která spočívá v automatizaci procesů ve společnosti.

 

...pro společnost podnikající v ubytovacích službách byl realizován rezervační systém, který návštěvníka www stránek automaticky informuje o volných kapacitách, spočítá cenu za ubytování, sestaví objednávku a po jejím potvrzení tuto objednávku přepíše do ekonomického systému společnosti. Zákazník dostává i možnost on-line svoji rezervaci zaplatit a tím ji potvrdit pomocí integrovaných platebních bran. Dochází tím ke zjednodušení celého procesu rezervace, kdy zákazník nemusí nikam telefonovat a zjišťovat volné kapacity. Společnost nemusí zaměstnávat operátory, kteří tyto požadavky vyřizují a ručně přepisují do ekonomického systému společnosti a eliminují se možné chyby v rezervacích...

 

Kromě výše zmíněných formulářů a rezervačních systémů realizujeme zakázky z oblastí aukčních systémů, slevových serverů, integrace platebních metod, CRM systémy pro evidenci a správu zákazníků a propojení internetových aplikací s ekonomickými a účetními systémy.

 

Programování aukčních systémů

Aplikace pro internetové aukce jsou velmi náročné na precizní zpracování a optimalizaci. Vzhledem k jejich náročnosti a individuálním požadavkům zadavatelů je programujeme zakázkově na základě analýzy a přesného zadání.
Více informací o internetových aukcích naleznete zde

 

Programování slevových serverů

Internetové hromadné nákupy a slevové servery je moderní trend, který je zajímavý pro uživatele a provozovatelům jsou schopni zajistit zajímavé finanční obraty. Nejznámějším serverem tohoto typu je ČR www.slevomat.cz
Více informací o programování slevových serverů naleznete zde

 

Integrace platebních metod

Naše společnost se dlouhodobě zabývá tvorbou internetových obchodů a e-commerce aplikací. Jsme výrobci jednoho z nejpoužívanějších systémů pro tvorbu e-shopu WebCzech E-commerce PRO 3.0. V rámci tvorby elektronických obchodů zajišťujeme integrace on-line platebních metod jak do vlastních tak do externích prodejních systémů. Díky spolupráci s Československou obchodní bankou a.s. jsme schopni pro naše zákazníky zajistit platby platební kartou za exkluzivních podmínek, kdy například nehradí poplatek za aktivaci plateb kartou, který může činit až 12 000Kč.
Více informací o programování on-line platebních metod naleznete zde


Propojení www stránek s externím software

Pokud to myslíte s internetovým obchodováním opravdu vážně nebo jen chcete ušetřit peníze, které vydáváte za administrativní pracovníky a eliminovat riziko chyb, jistě dříve nebo později začnete přemýšlet nad tím, jak propojit ekonomický a skladový systém firmy s Vaším e-shopem nebo www stránkami. Projekt WebCzech zajišťuje zakázkové propojení ekonomických, účetních a skladových software třetích stran s internetovými aplikacemi.