info linka: 607 80 80 70

Integrace platebních metod

Naše společnost se dlouhodobě zabývá tvorbou internetových obchodů a e-commerce aplikací. Jsme výrobci jednoho z nejpoužívanějších systémů pro tvorbu e-shopu WebCzech E-commerce PRO 3.0. V rámci tvorby elektronických obchodů zajišťujeme integrace on-line platebních metod jak do vlastních tak do externích prodejních systémů. Díky spolupráci s Československou obchodní bankou a.s. jsme schopni pro naše zákazníky zajistit platby platební kartou za exkluzivních podmínek, kdy například nehradí poplatek za aktivaci plateb kartou, který může činit až 12 000Kč.

 

Pro naše zákazníky zajišťujeme integraci následujících platebních bran a metod:

 

   
   
   

 

Pokud netušíte jaká platební metoda je pro Vaše použití nejvhodnější neváhejte nás kontaktovat. Poskytneme Vám zdarma poradenství od návrhu až po pomoc při jednaní s jednotlivými institucemi a aktivací platební metody.

 

V našem e-shopovém systému WebCzech E-commerce PRO 3.0 je integrována platební metoda PaySec a platby platební kartou do Poštovní spořitelny. U těchto platebních metod již nění nutné do e-shopu cokoliv instalovat a uživatel nehradí žádné programátorské práce. V administraci e-shopu pouze zadá přístupové údaje, které získal od banky a aktivuje platební bránu. Náš e-shopový systém má navíc jako jediný v ČR odpuštěn aktivační poplatek u platby platebními kartami. Splátkový prodej zajišťuje plně partner projektu společnost Home-Credit a.s. jejíž platební brána je opět plně integrována již v základu.