info linka: 607 80 80 70

Reference - E-shopy

www.sedime.cz

Ing. Zdeněk Fortelný - majitel e-shopu

Na IT řešení od firmy GlobeWeb Czech s.r.o. si ceníme zejména nízké počáteční investice uživatelsky příjemného prostředí, osobního a vstřícného přístupu firmy a jejich
zaměstnanců.

www.top-bryle.cz

Ing. Petr Pacholík - majitel e-shopu

E-shopový systém od společnosti GlobeWeb Czech s.r.o. doporučujeme. Aktuálně již připravujeme sedmý e-shop. Oceňujeme především okamžitou reakci podpory a neustálý vývoj.

www.zahradales.cz

Vladimír Bernklau - majitel e-shopu

Na začátku našeho internetového prodeje jsme měli velké problémy si vybrat vhodný e-shop a nevěděli jsme který z nabízených elektronických obchodů bude pro nás vhodný.
Dnes ale musíme říci, že jsme každý den spokojeni jak jsme se rozhodli. Pro nás je velmi důležité, že e-shop má všechny potřebné funkce pro prodej a to jak pro koncového zákazníka tak pro velkoobchodní prodej.

www.asc-tuningimports.cz

Daniel Doležal - majitel e-shopu

Po řadě pokusů a testování konkurenčních platforem jsme se nakonec rozhodli pro systém WebCzech E-commerce PRO. A volba to byla správná! Jsme velmi spokojeni a v žádném případě bychom neměnili.

www.123naplne.cz

Jan Škranc - majitel e-shopu

E-shop na systému WebCzech E-commerce PRO provozujeme od roku 2007. Náš e-shop dosahuje konverzního poměru v průměru 15% což je výrazně nad průměrem v České republice.

www.eshop.dccosmetics.ie

Marcela Lanzendörferová - majitelka e-shopu

Od začátků používání E-commerce PRO jsme neměli žádné problémy a nebyl zaznamenán žádný výpadek dostupnosti našeho e-shopu.
E-commerce PRO má dobře propracovené a jednoduché menu a je cenově dostupná.
Jsme maximálně spokojeni se servisem, které společnost GlobeWeb Czech s.r.o. poskytuje.