info linka: 607 80 80 70

Ceník tvorby e-shopu

Nemáme co skrývat a nemáme se za co stydět. Snažíme se o co nejpřehlednější tvorbu cen a chceme, aby potencionální zákazník dopředu věděl, kolik za svůj nový e-shop zaplatí. Všechny varianty systému jsou funkčně naprosto stejné. Neprodáváme tedy žádné ořezané varianty s nutností vše dokupovat.


WebCzech E-commerce PRO 4.0 je dodáván ve čtyřech variantách podle maximálního počtu položek zboží, které lze do systému vložit. V ceně všech variant je předplacený webhosting na 1. rok provozu (další rok stojí 1000Kc bez DPH) a u placených balíčků navíc dostanete registraci a správu domény dle vlastního výběru opět na jeden rok. Instalaci provádí automat přímo na serveru. Zákazník si vybere některý z přednastavených vzhledů při aktivaci balíčku.

 

Licenci e-shopu si můžete zakoupit jednorázově do osobního vlastnictví, nebo si ji pronajmout s měsíční splátkou nájmu!

 

WebCzech e-commerce PRO 100 zdarma
WebCzech e-commerce PRO 500       5 999,- Kč
WebCzech e-commerce PRO 1000    9 999,- Kč
WebCzech e-commerce PRO neomezený   14 999,- Kč
WebCzech e-commerce PRO neomezený - PRONÁJEM 499,- Kč / měsíc


Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21%


Cena všech balíčků již obsahuje webhosting na 1. rok provozu v hodnotě 1000 Kč. Kromě varianty "zdarma" a "pronájmu" je součástí e-shopu také registrace domény na 1 rok v hodnotě 250 Kč.

 

V rámci pronájmu e-shopu jsou zdarma automatické aktualizace a webhosting a to po celou dobu provozu pronajímaného e-shopu.


Variantu s nižším počtem položek lze navýšit při doplacení ceny požadované varianty + 1000 Kč za práci technika pri navýšení.

 

Kompletní ceníky systému E-commerce PRO:

 

Proč je cena tohoto e-shopu tak nízká?

Projekt WebCzech, který je výrobcem tohoto systému je v soucasné dobe pravdepodobne nejvetší webdesignovou spolecností v České republice a spravuje portfolio více než 67 000 klientu. Náklady na vývoj a správu produktu se tak rozloží mezi celou skupinu uživatelu. Tento systém používá v CR více než 5000 elektronických obchodu.

 

 

   Nezávazná objednávka systému WebCzech E-commerce PRO 4.0

Po provedení objednávky Vás bude kontaktovat náš pracovník, zodpoví případné dotazy a pokud budete mít zájem dojde k potvrzení Vaší objednávky. 

 

   Návrat na hlavní stranu

 

 

 

 

 

Novinky z WebCzech

1. 9. 2015

Nový produkt v našem portfoliu

Vytvořili jsme samostatný software "Mailsender". Jedná se o program, pomocí kterého můžete hromadně rozesílat e-maily stávajícím či potenciálním zákazníkům. Mailsender lze plnit importem z csv souborů, nebo přímo z administrace e-shopu 
E-commerce PRO 4.0, se kterým je propojen. Obsahuje také podrobné statistiky odeslaných e-mailů.


 

27. 8. 2015

Nový marketingový nástroj

E-shop jsme vybavili
Affiliate systémem. Můžete tak
využít šikovnosti Vašich partnerů a finančně je odměnit za objednávky, které Vašemu e-shopu zajistili.


 

4. 8. 2015

Rozšiřujeme seznam dopravců

Nabídka přepravců, které lze automaticky využít v systému
E-commerce byla rozšířena
společnost GEIS.
Systém E-commerce tak má integrovány služby již sedmi přepravců.


 

21.5. 2015

Responzivní design

Naše standardní grafická šablona pro e-shopy má zapracované tzv. respozivní zobrazování, které využívají zařízení s nižším rozlišením (tablet, mobil). Vaši zákazníci tak mohou pohodlně nakupovat i mimo svoje PC či notebook.


 

28.7. 2014

Rozšiřujeme
E-Commerce

Významně jsme rozšířili možnosti napojení na dopravce zboží v ČR. K již dlouhodobým PPL České poště jsme přidali napojení na DPDÚloženku Zásilkovnu. Úloženka a Zásilkovna jsou ovládány pomocí API rozhraní.


 

Archiv aktualit